Om een feestje mee te vlieren
Vlierbloesem heeft een typische bloemige, lichtzoete smaak die het geweldig doet in drankjes. Wij maken er een verslavend lekkere vlierbloesemsiroop van. Zonder gekke toevoegingen, want dat is nergens voor nodig.
In de lente kom je overal bloeiende vlieren tegen, met hun bijzondere, honingzoete geur. Van de bloesem maken we een geurige vlierbloesemsiroop. Daarvoor gebruiken we de vlierbloesem met een hoog olie-gehalte in de bloemblaadjes, wat het meest aromatische eindresultaat oplevert.
Met een klein scheutje van onze siroop maak je in een oogwenk een fancy vlierbloesemlimonade. Met bruisend- of plat water. Eventueel nog wat ijsblokjes en een schijfje citroen, en je bent er.
Zin in iets anders? Onze natuurlijke siroop van vlierbloesem is ook een ideaal ingrediënt in desserts (vlierbloesemijs bijvoorbeeld!), of mocktails en cocktails. Proef bijvoorbeeld onze alcoholvrije Hugo, met bruiswater in plaats van prosecco, of ga voor onze Hop-Elderflower biercocktail. De recepten vind je op onze receptpagina.
Het sachet is gemaakt van 100% recyclebaar plastic. Handig om mee te nemen en bespaart (koel) ruimte.
✔ Minimale orderwaarde € 15,00
✔ Verzending binnen Nederland € 5,50
✔ Verzendkosten Belgie € 9,50
✔ Vanaf € 50,00 gratis verzending binnen Nederland